28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobb filmje(i)



Írd ide hozzászólásod:

taposoakna
taposoakna [1029]
Akkor ne is szólj bele! Miért is az év legszarabb filmjei a Batman begins, a Sin city és a Crash???
Olyat nem írok, amit nem láttam... Nem láttam (még) az általad említetteket sem, bár a Good Night...-ot már régóta meg akarom nézni, meg a Cinderella Man-t is, csak eddíg még nem volt hozzájuk szerencsém.
De azért ez a beszólás, h "ez nem az év legszarabb filmje topik", azért egy csöppet erős volt nem gondolod????
Colussus
Colussus [2010]
Nem akarok beleszólni, de ez nem az év legszarabb filmje topik.

Amúgy az idei legjobb filmek, szerintem:

Good Night, and Good Luck. - nagyon jó film, az év top 10 filmjében helyet foglal, az biztos.
Me and You and Everyone We Know - Szintúgy, végig izgalmas, néha szomorkás, néha vicces film kategória.
Még ami talán idesorolnék, az a Cinderella Man. Ennyi jut egyelőre az eszembe, szerintem simán verik a taposoakna által említett mainstream filmeket.

...non mollare mai...

taposoakna
taposoakna [1029]
Sin City
taposoakna
taposoakna [1029]
azt se tom mik voltak 2005-ben.
Crash - Ütközések (bár 04-es, csak nálunk volt idén, vagyis már tavaly)
Batman begins
hirtelen ez a kettő jut eszembe

Vissza

Fórumszabályzat