28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobb filmje(i)



Írd ide hozzászólásod:

gabosh
gabosh [5142]
Figyeljetek az emberek masok.ez igy jo.Most mitkell belekotni masok kedvenc filmjeibe, meg hogy mi kinek tetszik.EZ ugyan olyan mint ha elkezdenetek veszekedni h eggyik zenei mufaj jo a masik rossz.
Pedig a masi is tetszik valakinek.
Van akinek mas film tetszik mint a masiknak.

Vissza

Fórumszabályzat