28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

kopé
kopé [38449]
Nos, az útvonal: leszeded, az 1es csapatot..., aztán ezt a generátort , aztám amerre jöttél, arra mész vissza, vagyis kikerülöd a 2es ork csapatot, és kiszeded a 3as generátort aztán elkerülsz erre és leszeded az utolsó ork csapatot, ezek után csak kiszeded a célpontokat és kész...
Tódee
Tódee [2590]
Naszóval: itt vagyok az első generátornál. Itt van az egyik ork sereg és a bázisom. Itt és itt van a másik két ork sereg. A második generátor meg a térkép által jelzett helyen van. De hogy jutok oda?

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Vissza

Fórumszabályzat