28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Videókártyák (Apró)



Írd ide hozzászólásod:

béla001
béla001 [21]
hát ott (amerika) ennyire olcsó volt én nem akarom kihasználni szegény titeket mer én nem vagyok oan hátrányos helyzető(gazdag vok mint állat)

neszojjábe

drdani
drdani [3999]
5000 ért?

az vagy 50 ezer ujonnan

Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!

béla001
béla001 [21]
igen,amerikába már régóta kapható csak itt halnak érte az emberek

neszojjábe

drdani
drdani [3999]
9800pro ban van egyátalán 512 megabájtos????

Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!

béla001
béla001 [21]
kössz hogy szólsz....valaki másnak a videókártya?

neszojjábe

drdani
drdani [3999]
vicces gyerek vagy!

Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!

béla001
béla001 [21]
nem,5000..én ien kedves vagyok..de ha sok neked 4-ér odaadom,de csak ha ma jössz érte mer holnap visszaköltözök amerikába

neszojjábe

drdani
drdani [3999]
nem inkább 50ezer????

Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!

béla001
béla001 [21]
eladó új Sapphire Ati Radeon 9800pro 512 Mb-os videókarim,az ára 5000huf,azér adom el mert nem teccik a színe,érdeklődni lehet a béla001@freemail.hu-n

neszojjábe

Vissza

Fórumszabályzat