28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

CamelX
CamelX [6215]
Könyvtári gép... kicsit szaggat
Normális gépen még nem próbáltam, itt sztem csak P1esek vannak nemtúljó kapcsolattal

I am the architect of my own destruction.

gamerboy
gamerboy [282]
Ez most komoly? szégyen nem szégyen 20-nál nem tudtam többet vagy 15 próbálkozásból. Bár lehet még nem éreztem rá az ízére

If you wanna ride, you buy a white horse!

Vissza

Fórumszabályzat