28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Én olvastam azt a cikket de semmit mondó volt !

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Tinman
Tinman [1418]
Az, hogy a GS éppen milyen hyep-al próbálja meg eladni a lapját az egy dolog.

Ez pedig a hivatalos dátum: 2006 április 16

Barthezz: Email ment.

The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.

Barthezz
Barthezz [54711]
Elvileg a napokban jelent meg, vagy pedig mostanában kell kijönnie, ugyanis hazafelé az egyik újságoskirakatban megpillantottam egy Gamestar-t és a címlapon a Tomb Raider Legend volt hatalmas betűkkel

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat