Szerintem jó film!
meg magát a háború borzalmait hanem a kiskatona félelmeit, gyötrődését mutatja be. Bizonyos szempontból engem A szakaszra emlékeztet. ott mutatták be igazán jól a katona lelkiállapotának a változását. Szerintem ezt a részét itt eléggé jól oldották meg.
Igaz, hogy nincs benne 3 órányi akció és folyamatos lövöldözés, de nekem így is tetszett! csak kár, hogy a felirat színe fehér volt így a sivatagos jelenetknélk nem minden esetben lehetett elolvasni.

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!