28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
ne szállj már így el vazeg, azt mondta néha nem bírta elolvasni... a pénzedért egy kurvanagy vásznat kapsz, amit te úgysem tudsz otthon pótolni, akármilyen tévéd is legyen... hanghatásokat, olyat, amilyet otthon az életben nem generálsz... és persze tökéletes képi minőséget, amit otthon nem alapból kapsz...feliratos filmeknél elsőkézből feliratot... néha nem lehet elolvasni? kit érdekel? az élmény kárpótol mindenért és a pénzedet nem a feliratért, hanem a filmért fizetted... már ha nem vagy spúr... nem kéne így elhordani a mozikat, a többség még mindig tudja, hogy sokkal jobb moziban nézni egy filmet, mint otthon... a jegy is nevetséges összegekbe kerül, legdrágább esetben 1090 HUF, amit pl. én nyári munkával három óra alatt megkeresek...
Peace
Peace [28898]
Ezek szerint. De most nem gáz? Mármint kifizeted azt a rakat lóvét, és nem látod a felirat 3/4-ét? Vicc!
Gillette
Gillette [9789]
Ja hogy moziban nézte meg?

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Peace
Peace [28898]
Az meg elég szánalmas, hogy moziban ilyen minőséget kapsz a pénzedért, otthon meg simán látod az egész feliratot. Vicc! De jó, hogy nem járok szinemába.
hriszto
hriszto [7565]
tudod moziban ezt nehéz megoldani!

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Peace
Peace [28898]
Persze ha nem szélesvásznút néztél, az szop*s.
Peace
Peace [28898]
Felirat pozíció mozgatása!!! Csak lekellett volna húzni a fekete részre a szöveget.
hriszto
hriszto [7565]
Szerintem jó film!
meg magát a háború borzalmait hanem a kiskatona félelmeit, gyötrődését mutatja be. Bizonyos szempontból engem A szakaszra emlékeztet. ott mutatták be igazán jól a katona lelkiállapotának a változását. Szerintem ezt a részét itt eléggé jól oldották meg.
Igaz, hogy nincs benne 3 órányi akció és folyamatos lövöldözés, de nekem így is tetszett! csak kár, hogy a felirat színe fehér volt így a sivatagos jelenetknélk nem minden esetben lehetett elolvasni.

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Vissza

Fórumszabályzat