28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

áű
áű [22]
csátok!!
én a 46%-nál tartok hogy king kongal kell menni és jönnek a velocik és a csajt fel kell rakni az oszlopra és meggyújtja a bokrot és leesnek azok a tüskék felmászok és amikor a másodikra is felmásztam akkor bejön 1 nagy szürke képernyő ez miért van mert a menübe be tudok lépni please segítsetek

gj

Vissza

Fórumszabályzat