én a 46%-nál tartok hogy king kongal kell menni és jönnek a velocik és a csajt fel kell rakni az oszlopra és meggyújtja a bokrot és leesnek azok a tüskék felmászok és amikor a másodikra is felmásztam akkor bejön 1 nagy szürke képernyő ez miért van mert a menübe be tudok lépni please segítsetek
gj
