ott tartok hogy a 2 csávóval vok 1üt és 1 kapunál várnak hogy az 1ik karót megszerezem hogy kinyisuk a kaput de az a karó tüskék között van viszakő mennem hogy lángot szerezek igen de ugy van hogy a vízesés előtt van 1 ahol szokott égni a láng és átkéne dobni a mások vizesése tuli tégelybe lángot honan tom ezt me má 1x megcsináltam de most nincs a vízesés előtt láng a tégely ott van de most honan szerezek lángot ráadásul annál viszább se tok menni hrlp