. Nálam is ott van minden idők legjobb 3 játékába. Sztem nem volt annyira borzalmas a mesterséges intelligencia, a valós történelemben is voltak hadvezetési bakik
. Engem az első két részbe a borzalmas instabilitás zavart. Nem tudhattad mikor dob ki egyik percről a másikra hibaüzenet nélkül a windowsba.
Remélem a grafikán is jelentősen javítanak majd, és a csaták is lehetnének bonyolultabbak. Nagyon várom!!

