28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Europa Universalis III



Írd ide hozzászólásod:

Christoph
Christoph [4806]
Akár én is írhattam volna ezt . Nálam is ott van minden idők legjobb 3 játékába. Sztem nem volt annyira borzalmas a mesterséges intelligencia, a valós történelemben is voltak hadvezetési bakik . Engem az első két részbe a borzalmas instabilitás zavart. Nem tudhattad mikor dob ki egyik percről a másikra hibaüzenet nélkül a windowsba.
Remélem a grafikán is jelentősen javítanak majd, és a csaták is lehetnének bonyolultabbak. Nagyon várom!!
Czimbi
Czimbi [1466]
Kedvenc játékom folytatása Sok száz órát játszottam az első és a második részével, bár azt el kell ismerni, hogy sok hibája volt a játéknak, de attól még teljesen élvezhető maradt. Azóta sem találkoztam ehhez fogható játékkal, én nagyon várom a harmadik rész megjelenését, mely 2007 első negyedéve lesz

Egyetlen félelmem a mesterséges intelligencia, ami eddig pocsék volt...

Vissza

Fórumszabályzat