28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

Marv
Marv [1567]
Én ilyet nem hallottam, de tény, hogy nem az a fajta "amerikai pátosz film"... Objektíven ábrázolja az eseményeket és a jellemfejlődést... Amerika szerint ez már amerikaellenes! De ilyen téren szerintem a Szakasz is, a Sivatagi cápák is és a Black Hawk Down is ilyen... Mármint objektív és nem az "fasza amerika megmenti a földet és a demokráciát".

Bár gondolom a BHD-t majd kicsit megkell védenem, mert sokan szídták itt, bár k*rv*ra nem értem miért!!!! Na mindegy.

A lényeg, a topicfilm tényleg rohadt jó és felidéz pár korábbi klasszikust az emberben (nem feltétlenül csak az említetteket, hanem sok mást) értve ezt nem negatív, koppintás vádolással!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=o2zCon5n7PI&NR=1 :P

cINC2
cINC2 [3764]
Ez az a film, amit amerika-ellenesnek és rasszistának tituláltak? Vagy valami másról beszéltek a híradóban? Nem igazán figyeltem.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Vissza

Fórumszabályzat