Objektíven ábrázolja az eseményeket és a jellemfejlődést... Amerika szerint ez már amerikaellenes! De ilyen téren szerintem a Szakasz is, a Sivatagi cápák is és a Black Hawk Down is ilyen... Mármint objektív és nem az "fasza amerika megmenti a földet és a demokráciát".
Bár gondolom a BHD-t majd kicsit megkell védenem, mert sokan szídták itt, bár k*rv*ra nem értem miért!!!! Na mindegy.
A lényeg, a topicfilm tényleg rohadt jó és felidéz pár korábbi klasszikust az emberben (nem feltétlenül csak az említetteket, hanem sok mást) értve ezt nem negatív, koppintás vádolással!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=o2zCon5n7PI&NR=1 :P
Nem igazán figyeltem.