A "mondjátok meg a szüleimnek, hogy keményen harcoltam" szövegtől hánytam be majdnem. Az a szöveg a patrióta bullshiting netovábbja.

Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD

Objektíven ábrázolja az eseményeket és a jellemfejlődést... Amerika szerint ez már amerikaellenes! De ilyen téren szerintem a Szakasz is, a Sivatagi cápák is és a Black Hawk Down is ilyen... Mármint objektív és nem az "fasza amerika megmenti a földet és a demokráciát".
http://www.youtube.com/watch?v=o2zCon5n7PI&NR=1 :P
Nem igazán figyeltem.Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W