28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

razak
razak [2210]
Az egy török alkotás lesz miről beszéltek.Amit talán már meg lehet valahogy szerezni.Mondták a magyar megfelelőjét de elfelejtettem.
Az amerikaiak gyerekekre lőnek benne Irakban meg úgy általában a kegyetlenkedéseikről szól.Na és persze elengedhetetlenül antiszemitának és keresztényellenesnek lett titulálva.Joggal vagy nem ezt még nem tudom de igyekszem megnézni csak a török címmel bajban vagyok keresés szempontjából.
cINC2
cINC2 [3764]
Ez az a film, amit amerika-ellenesnek és rasszistának tituláltak? Vagy valami másról beszéltek a híradóban? Nem igazán figyeltem.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Vissza

Fórumszabályzat