28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

Marv
Marv [1567]
"mondjátok meg a szüleimnek, hogy keményen harcoltam"

OK... én se szeretem ezt a szöveget, de amerikában aki katona v. Ranger v. akármi más, annak az apja, a nagyapja, a dédapja is katona volt és fontos nekik, hogy ilyen téren büszkék legyenek rá az ősök. Szerintem. Szóval ez a szar duma helytálló kb, de tény, hogy már olyan eröltetett mint a Megatánc...

Nem helytálló viszont egy csapzottszájú négertől, aki vietnámba megdöglik azért mert a börtönből elküldték, hogy ott pusztuljon inkább és ha mákuk van még 1-2 sárgát is lelő...

http://www.youtube.com/watch?v=o2zCon5n7PI&NR=1 :P

szedrencs
szedrencs [4695]
A BHD szerintem is jó film, bár ahogy azt az extrákon is mondját kétféleképpen lehet értelmezni, és ezek közül az egyik pont az, hogy "de jó, hogy ilyen tökös jenki srácok védik a demokráciát" (a másik meg az, hogy "nagyon szar dolog a háború, és különben is, mi a faszt kerestek ott?").

A "mondjátok meg a szüleimnek, hogy keményen harcoltam" szövegtől hánytam be majdnem. Az a szöveg a patrióta bullshiting netovábbja.
Marv
Marv [1567]
Én ilyet nem hallottam, de tény, hogy nem az a fajta "amerikai pátosz film"... Objektíven ábrázolja az eseményeket és a jellemfejlődést... Amerika szerint ez már amerikaellenes! De ilyen téren szerintem a Szakasz is, a Sivatagi cápák is és a Black Hawk Down is ilyen... Mármint objektív és nem az "fasza amerika megmenti a földet és a demokráciát".

Bár gondolom a BHD-t majd kicsit megkell védenem, mert sokan szídták itt, bár k*rv*ra nem értem miért!!!! Na mindegy.

A lényeg, a topicfilm tényleg rohadt jó és felidéz pár korábbi klasszikust az emberben (nem feltétlenül csak az említetteket, hanem sok mást) értve ezt nem negatív, koppintás vádolással!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=o2zCon5n7PI&NR=1 :P

cINC2
cINC2 [3764]
Ez az a film, amit amerika-ellenesnek és rasszistának tituláltak? Vagy valami másról beszéltek a híradóban? Nem igazán figyeltem.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Vissza

Fórumszabályzat