OK... én se szeretem ezt a szöveget, de amerikában aki katona v. Ranger v. akármi más, annak az apja, a nagyapja, a dédapja is katona volt és fontos nekik, hogy ilyen téren büszkék legyenek rá az ősök. Szerintem. Szóval ez a szar duma helytálló kb, de tény, hogy már olyan eröltetett mint a Megatánc...
Nem helytálló viszont egy csapzottszájú négertől, aki vietnámba megdöglik azért mert a börtönből elküldték, hogy ott pusztuljon inkább és ha mákuk van még 1-2 sárgát is lelő...
http://www.youtube.com/watch?v=o2zCon5n7PI&NR=1 :P

Objektíven ábrázolja az eseményeket és a jellemfejlődést... Amerika szerint ez már amerikaellenes! De ilyen téren szerintem a Szakasz is, a Sivatagi cápák is és a Black Hawk Down is ilyen... Mármint objektív és nem az "fasza amerika megmenti a földet és a demokráciát".
