28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
van mondanivalója, csak aki alapvetően amerika ellenes mint te magad, az az életben nem fogja felfogni... és ne kérdezd, hogy mi, mert nem fogom elmondani...
Colussus
Colussus [2010]
Hát én nem fogok vitába szállni senkivel, de tegnap néztem a filmet, és hát véleményem szerint abszolút közepes, semmi különös nincs sem a történetben, sem a forgatókönyvben, az abszolút érdektelenséget persze sikerült túlspirázni, de ez is csak negatív irányba hatott. Azt hittem, legalább belecsempésznek valami mondanivalót, vagy csattanót, esetleg valami olyat, ami különleges, és talán egy hétköznapi ember számára eredetinek hat, de hát nem sikerült. Tartalmatlan, értelmetlen, se eleje se vége, nagy csalódás, és az egészből ömlik a középszerűség, egy év múlva senki sem fog emlékezni rá. 5/10

...non mollare mai...

Vissza

Fórumszabályzat