28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

riddick21
riddick21 [2647]

"Jeti, add ide a bőröd!"

Colussus
Colussus [2010]
Ja, most nagyon kiszúrtál velem, persze, ha nem értek egy filmet, akkor biztos tőled fogom megkérdezni. A film mondanivalója pont az amerika-utálóknak szól, mármint hogy a háború értelmetlen. De ezt eddig rajtad kívül mindenki tudta.

...non mollare mai...

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
van mondanivalója, csak aki alapvetően amerika ellenes mint te magad, az az életben nem fogja felfogni... és ne kérdezd, hogy mi, mert nem fogom elmondani...
Colussus
Colussus [2010]
Hát én nem fogok vitába szállni senkivel, de tegnap néztem a filmet, és hát véleményem szerint abszolút közepes, semmi különös nincs sem a történetben, sem a forgatókönyvben, az abszolút érdektelenséget persze sikerült túlspirázni, de ez is csak negatív irányba hatott. Azt hittem, legalább belecsempésznek valami mondanivalót, vagy csattanót, esetleg valami olyat, ami különleges, és talán egy hétköznapi ember számára eredetinek hat, de hát nem sikerült. Tartalmatlan, értelmetlen, se eleje se vége, nagy csalódás, és az egészből ömlik a középszerűség, egy év múlva senki sem fog emlékezni rá. 5/10

...non mollare mai...

Vissza

Fórumszabályzat