28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

Colussus
Colussus [2010]
Nem a film mondanivalójában nem találtam értelmet, bár ezt vélhetően mindenki tudta e film nélkül is, hogy a háború értelmetlen. A fő ok az, hogy hatásvadász jelenetekkel sikerült ezt közölni, mint például a rögbi gázálarcban, saját csapataikat bombázó amerikaiak, fekete és fehér (na vajon miért pont) skorpióviadal (amik ráadásul a fele része valótlan, másik fele urban legend, bár ez más kérdés) ez volt benne, ami értelmetlen.

...non mollare mai...

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
képzeld én is tudom, te mégsem találtál értelmet benne. neked ennyire tellik, én erről nem tehetek, mégcsak nem is sajnállak és nem kiszúrásból nem mondtam el, egyszerűen aki hülye az haljon meg alapon
Colussus
Colussus [2010]
Ja, most nagyon kiszúrtál velem, persze, ha nem értek egy filmet, akkor biztos tőled fogom megkérdezni. A film mondanivalója pont az amerika-utálóknak szól, mármint hogy a háború értelmetlen. De ezt eddig rajtad kívül mindenki tudta.

...non mollare mai...

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
van mondanivalója, csak aki alapvetően amerika ellenes mint te magad, az az életben nem fogja felfogni... és ne kérdezd, hogy mi, mert nem fogom elmondani...
Colussus
Colussus [2010]
Hát én nem fogok vitába szállni senkivel, de tegnap néztem a filmet, és hát véleményem szerint abszolút közepes, semmi különös nincs sem a történetben, sem a forgatókönyvben, az abszolút érdektelenséget persze sikerült túlspirázni, de ez is csak negatív irányba hatott. Azt hittem, legalább belecsempésznek valami mondanivalót, vagy csattanót, esetleg valami olyat, ami különleges, és talán egy hétköznapi ember számára eredetinek hat, de hát nem sikerült. Tartalmatlan, értelmetlen, se eleje se vége, nagy csalódás, és az egészből ömlik a középszerűség, egy év múlva senki sem fog emlékezni rá. 5/10

...non mollare mai...

Vissza

Fórumszabályzat