28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Én is nagyon megkedveltem őket mióta Dan Abnet: Gaunt szellemei regények 2. köteténél tartok. Nagyon kemény! A birodalmi gárdához tartozó kis csapatról, és vezetőjükről -Gaunt komisszár-ezredes- szól a történet. Angol nyelven a 11. könyvnél tartanak, idehaza ez évben jelenik meg a 3. és 4. kötet!!! Már alig várom. Aki IG fan, és szeret olvasni, annak kötelező!!!
borotvapenge
borotvapenge [2842]
Én csak a Baneblade-et szoktam megidézni..
Kb 3 hete csak az IG-vel tolom a gamét (multi) és iszony bejön a faj.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Peace
Peace [28898]
Lehet a WA-ban daemon prince-et is idézni? Nem csak Bloodthirstert?

Vissza

Fórumszabályzat