28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Pokémon Game!!



Írd ide hozzászólásod:

Gagyi
Gagyi [1466]
Én már játszottam vele de nagyon gagyi, inkább a Tony Hawk 2-t töltsétek le! KIRÁLY skateboard játék!

Zöld a szívem, zöld a vérem!

Vissza

Fórumszabályzat