
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Warhammer 40.000 - Winter Assault
Sokkal idősebbek is rabjai a wh40k világának. Nézz el egyszer a pesti Troll barlangba. Ott jó kis meccseket szoktak tolni a táblással. Nekem megvolt a játék ultramarine-ekkel és egy chaos csapattal, de nem volt kivel játszanom, így megváltam tőle. Elég komoly összeget kell áldzni rá, ha egy ütős kis sereget akarsz beszerezni! 

Igen, az egész WH40K világnak van valami bizar szépsége, ami az erőt, a brutalitást, és a hősiességet helyezi előtérbe, az elkeseredett harccal karöltve. Nagyon bejön a világ is.
Most gondolkodunk a "táblás" startégiai játékon. Csak nincs feles 30-40 rugónk az egységekre, szal most papírfigurákkal próbáljuk ki, aztán ha bejön a rendszer, elkezdjük gyűjtögetni majd a figurákat.
hehh.. lassan 30 éves vagyok és még mindig lázba hoz egy jó stratégiai játék. 
Most gondolkodunk a "táblás" startégiai játékon. Csak nincs feles 30-40 rugónk az egységekre, szal most papírfigurákkal próbáljuk ki, aztán ha bejön a rendszer, elkezdjük gyűjtögetni majd a figurákat.
hehh.. lassan 30 éves vagyok és még mindig lázba hoz egy jó stratégiai játék. 
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Ha tényleg ennyire megkedvelted az IG-ket, akkor mindenképp olvasd el a könyveket! Én imádom! Nagyon nagy hangulatuk van!
Hmm.. köszi az infót!
Igazából úgy 2 hónapja lángolt fel a WH40K láz közöttünk. Minden este 1 órát toljuk a haverokkal, hol egymás ellen, hol a gép ellen. Az IG nagyon ütős! 3 sentinel secperc alatt szétszed a drenyát. A hellhound iszony mit tesz a nem elit gyalogsággal, ... Nagyon bejött a faj. Kár hogy millió épületet kell neki építeni. Iszony komolyan lehet velük játszani. Egyvalami nem tetszik: hogy csak 3 nehézfegyvert adhatsz a gmeknek.
Igazából úgy 2 hónapja lángolt fel a WH40K láz közöttünk. Minden este 1 órát toljuk a haverokkal, hol egymás ellen, hol a gép ellen. Az IG nagyon ütős! 3 sentinel secperc alatt szétszed a drenyát. A hellhound iszony mit tesz a nem elit gyalogsággal, ... Nagyon bejött a faj. Kár hogy millió épületet kell neki építeni. Iszony komolyan lehet velük játszani. Egyvalami nem tetszik: hogy csak 3 nehézfegyvert adhatsz a gmeknek.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Én is nagyon megkedveltem őket mióta Dan Abnet: Gaunt szellemei regények 2. köteténél tartok. Nagyon kemény! A birodalmi gárdához tartozó kis csapatról, és vezetőjükről -Gaunt komisszár-ezredes- szól a történet. Angol nyelven a 11. könyvnél tartanak, idehaza ez évben jelenik meg a 3. és 4. kötet!!! Már alig várom. Aki IG fan, és szeret olvasni, annak kötelező!!! 

Én csak a Baneblade-et szoktam megidézni..
Kb 3 hete csak az IG-vel tolom a gamét (multi) és iszony bejön a faj.
Kb 3 hete csak az IG-vel tolom a gamét (multi) és iszony bejön a faj.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Lehet a WA-ban daemon prince-et is idézni? Nem csak Bloodthirstert?
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
