28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

Malin-
Malin- [2440]
Valaki jön egyszer Lan-on játszani?Igazi ember ellen mégiscsak jobb mint géppel

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."

Vissza

Fórumszabályzat