28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

borotvapenge
borotvapenge [2842]
Ha valaki szeretne WH40K-t nyomni nem igazán profi szintű ellenfelek ellen (nyugíí azért egyre jobbak vagyunk ), akkor az dobjon egy mailt nekem! WA, 1.41 patch, hamachi, TeamSpeak. Ezek kellenek. Minden este szoktunk játszani (általában). Egyvalamit még tudni kell: fun gamerek vagyunk, idegbetegek kíméljenek!

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Malin-
Malin- [2440]
Valaki jön egyszer Lan-on játszani?Igazi ember ellen mégiscsak jobb mint géppel

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."

Vissza

Fórumszabályzat