), akkor az dobjon egy mailt nekem! WA, 1.41 patch, hamachi, TeamSpeak. Ezek kellenek. Minden este szoktunk játszani (általában). Egyvalamit még tudni kell: fun gamerek vagyunk, idegbetegek kíméljenek! 
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

