ÉS miért ?
Hát mert assze már ebbe a topicba is lelett irva hogy van szerződés még nemtudom hány évre.
Mellesleg only a Séfet játszó szinész hagyta ott sorozatot 1ik rész miatt.(ami nem is biztos megy msot a szarkavarás)
De ha igy is van megoldották okosba.
Szal Sorozat marad nopara.
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
