28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kinek mi a kedvenc Ps2-es játéka?



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
akkor nézd meg jobban, mert sokkal szebben kidolgozott az egész játék, a GT3 kicsit játéktermi feelingje is eltűnt és sokkal komolyabb lett, nem beszélve a továbbfejlesztett fizikáról és a tartalmáról, a rengeteg autón kívűl sok új pálya is került bele (a régiek is szintúgy átdolgozva), többek között a Nürburgring full kidolgozása apró részletekíg, a pontos mása, és nem beszélva a rengeteg bajnokságról...
mucius
mucius [10106]
MGS szíríz, God of War.

GT4 kamu a 3-hoz képest: nincs benne időmérő, grafix se változott

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Vissza

Fórumszabályzat