28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

mucius
mucius [10106]
és legalább gamepaddal játszod?

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

kEnAcE
kEnAcE [9563]
Nagyon jó a játék. Elismerésem. Gyönyörű a grafika. Gyönyörűek a tájak, kiváló az irányíthatóság. 1280x1024-ben 16xAF 4xFSAA mellet tökéletesen fut. A next generation effect beállítást nem ajánlom, mert meg se nyekken még 1024-ben sem. Bloom meg Blur az egész, mintha részeg lennél, persze lehet, hogy csak a VGA-m kevés már hozzá. Most játok 22%-nál és eddig tökéletesen meg vagyok elégedve. Izgalmas változatos akciódús. Más, mint az eddigi TR-ek, de sokkal közelebb áll az első négyhez, mint az utóbbi kettőt rakat szar.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Vissza

Fórumszabályzat