Nemtudom ki hol tart, de ha valaki tudja hogy a fekete szörnyet hogy kell kiírtani, akkor az jó lenne mert már egy órája szenvedek. Levittem minimumra az életét, de mindig feltölti
_Oan 45%-nál lehetek_
"Iam Cornholio! I need tp for my bunghole"
Fórum » Beszélgetés a játékokról
"Iam Cornholio! I need tp for my bunghole"