28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Devon
Devon [84]
Hy!
Nemtudom ki hol tart, de ha valaki tudja hogy a fekete szörnyet hogy kell kiírtani, akkor az jó lenne mert már egy órája szenvedek. Levittem minimumra az életét, de mindig feltölti
_Oan 45%-nál lehetek_

"Iam Cornholio! I need tp for my bunghole"

Vissza

Fórumszabályzat