28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Tinman
Tinman [1418]
Ej, de jól sejtettem, hogy ez fog történni
Neked, meg már megint jó az ízlésed... szörnyű

The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.

Razor03
Razor03 [14703]
Megnéztem a demót. Hát ez... ez valami döbbenet. Nem tudok szóhoz jutni. PoP ide vagy oda..
Minden elismerésem a Crystal Dinamycs-é. Ennek a játéknak ott a helye a polcomon.
Nyitó képsorok nem voltak valami meggyőzőek, de amint kézeim közé kaptam Lara baba irányítását onnastól csak az államat kerestem a padlón. Lara annyira kidolgozott és élettel teli hogy már azt hittem megszólal. Olyan élettel teli a tekintete ahogy nézelődik, pislog hogy az már valami félelmetes. A személyiségén is változtattak egy picit, sokkal szimpatikusabbá vált, olyan imádnivaló lett . A poénos beszólásai is aranyosak, ezt mindig is bírtam. Az új hangja is telitalálat. Sokáig csak csodáltam, forgattam a kamerát minden fele. Egyszerűen nem lehet vele eltelni. Úszkáltam a vízben, majd kiérve döbbenten tapasztaltam hogy a ruhájáról csöpög a víz, és valóban látszik hogy vizes lett. Tudnám még sorolni bőven hogy mi az ami még megfogott de szerintem ezekkel a dolgokkal mindenki tisztában van ezért nem írom le .
Az irányítás csak az első 10 percben nehézkes, miután megszokja az ember onnantól kezdve élvezetes, könnyű még billentyűzettel is.
A grafika csodás mindent fullra tolva (még az élsimítást is bekapcsoltam) gyönyörűen futott. Sajnos a nextgen effektet nem lehet beállítani a demoban. Nem baj legalább nem ért negatív tapasztalat. Szinte tökéletesen bele éltem magam. Olyan élményem volt mint amikor a filmet (1. rész) néztem. A kambodzsai képsorok a kedvenc jeleneteim a filmben, illetve a nyitó képsorok. Hasonló a helyszín (nem tudom pontosan hogy hol játszódik a demo) a beleélés kiváló volt. A két kispisztoly is hű maradt az eredetihez és a filmhez is, kész élvezet volt lövöldözni velük, még ha csak a falat is lőttem akkor is. A célzás is frankó, az egyéni célzás is jó ötlet. Az első komoly fejtörőn kiakadtam. Egyszerűen álmomban sem gondoltam volna hogy képesek ilyen kreatív dolgot belevinni a fejlesztők ebbe a játékba. El sem tudom képzelni mi vár még rám...
Mikor megtudtam kb 2 éve a hivatalos Legend játék bejelentését, onnantól kezdve fenntartásokkal vártam a játékot. A tomb raider sorozaton nőttem fel, és sajnos az utolsó 2 rész teljesen elvette a kedvem még attól is hogy valami kis bizalmat fűzzek a Legend-hez. Még a demo-t is úgy szedtem le hogy majd kipróbálom valamikor ha lesz egy kis időm (igaz azt hozzá kell tennem hogy legutóbbi trailer felkavart rendesen, de láttunk már jól összevágott videót 100-at ami mégsem hozta azt a színvonalat amit elvártunk volna). Összességében nem is tudom mit mondhatnék még. Egy demo alapján nem akarom azt mondani hogy ez eddig a legjobb tps game amivel valha játszottam de a teljes verzió kijátszása után ez könnyen megeshet. Egy 100%-ig biztos. Lara visszanyerte régi önmagát és engem újra rabul ejtett mint régen.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat