28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

xido
xido [422]
asszem most nagy komment helyett simán egyetértek tomizo-val..én régen csalódtam már és elfásultam e játék iránt...de ez most nagyon megfogott és eteti magát
tomizo
tomizo [8]
Most kezdtem el (11%) hát ez eléggé rendben van! Nem hittem volna, hogy Lara baba mégegyszer helyet kap a vinyomon.... Szépen megcsinálták, a kezelése szerintem teljesen rendben van, a kamera meg minden tps-ben tud furákat okozni de itt elég normális. Szerintem élvezhetöbb mint a PoP, nem mondom, hogy ez a valaha volt legjobb game =(Half-Life) de megint le lehet húzni pár bőrt a TR-ről. Anno a TR1 volt az első game amivel játszottam, most sikerűlt visszahozni azt hangulatot amit a TR3-től kezdve szép lassan elveszítettek. A helyigénye elég brutális de nem kell hozzá egy paksi erőmű, hogy normálisan fusson. Szerintem teljesen reális a "szakma"értékelése 88% ez aért elég előkelő helyezés, pláne, hogy a legtöbb kiadott game értéke pont egy talicskányi rakás szarral egyenértékű.

Vissza

Fórumszabályzat