regisztráljatok!!!!! A sing up gomra nyomva tehetitek!
Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!