Ha igen, akkor itt a hiba. Egy rádió gomb van ahol registered user/anonymus belépés közül lehet választani. Ott anonym, a passwd adott. A nickname-hez meg azt írod amit akarsz, vagyis ahogy akarod hogy ismerjünk. Ha login nevet kér akkor rossz!!
Este 8-9től leszek fent, kb 10ig. Készülünk a WCG-re.
ha nem megy a TS akkor írj mailt az -ra! Vik cimborám az msn felelős. 
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
