28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

borotvapenge
borotvapenge [2842]
Várj csak. Ugye nem írod be a nickname-hez hogy Anonymus?
Ha igen, akkor itt a hiba. Egy rádió gomb van ahol registered user/anonymus belépés közül lehet választani. Ott anonym, a passwd adott. A nickname-hez meg azt írod amit akarsz, vagyis ahogy akarod hogy ismerjünk. Ha login nevet kér akkor rossz!!
Este 8-9től leszek fent, kb 10ig. Készülünk a WCG-re. ha nem megy a TS akkor írj mailt az -ra! Vik cimborám az msn felelős.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Malin-
Malin- [2440]
nekem mindig azt irja ki hogy: bad login name or password

Server address:jdsuzuki.hu:18551
Nickname:Anonymous
Login name:Malin
password:cccphun

a quick connectnél igy szoktam irni de nem jo

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."

borotvapenge
borotvapenge [2842]
Megjegyezném, hogy a TS serverünk átmenetileg víz alatt van, így nem működik.

Ha valakinek kedve támad játszani, emailezzen a 2-3 hszel korábbi címekre.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Vissza

Fórumszabályzat