Na, vegre megvan. Kicsit bosszant, hogy nem a CD-s valtozat, hanem a letoltheto, de vegulis mindegy. Kivancsi vagyok, mert a demo nagyon tetszett. En egyaltalan nem vagyok Tomb Raider szerelmes, de a demo olyannyira bejott, hogy meg kellett szereznem az eredetit. Remelem jo par kellemes orat eltoltok elotte. Egyebkent egyet kell ertenem Vampyro-val, bar en csak a demokat probaltam ki. Eddig ez a legjobb.