28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Kenobi1989
Kenobi1989 [501]
Na, vegre megvan. Kicsit bosszant, hogy nem a CD-s valtozat, hanem a letoltheto, de vegulis mindegy. Kivancsi vagyok, mert a demo nagyon tetszett. En egyaltalan nem vagyok Tomb Raider szerelmes, de a demo olyannyira bejott, hogy meg kellett szereznem az eredetit.
Remelem jo par kellemes orat eltoltok elotte. Egyebkent egyet kell ertenem Vampyro-val, bar en csak a demokat probaltam ki. Eddig ez a legjobb.

May the Force be with you!

Vissza

Fórumszabályzat