Fórum » Beszélgetés a játékokról
Tomb Raider 7
remeljuk kovi reszebe mar gondolkodni is kell , es a grafot se butitjak le teljesen.
csapdák, kulcsok keresése,illesztése, kallantyúk húzgálása, időre is, labirintusok, fejtörők, na ezek hol vannak, hát nincsenek, ráadásul még villognak is a tárgyak.
Nem tom, le van butítva, mintha gyerekeknek lett volna csinálva.
Gyerekes. Szép, de gyerekes tényleg.
Ja meg az állatokról nem is beszélve meg az emberekről.Meglövéskor olyan mintha egy darab vasat lőne, pfff,ez azért dúrva.
A dzsungeles és a másik zöld pályán meg nincsenek állatok, kihaltak,?...ugyanmár.ez már tényleg hülyén néz ki.Itt ott akad egy jaguár vagy mi meg egy két blöki
A TR1-ben volt állatokból rendesen.
Szóval TR1 =a Tomb Raider, a többi csak próbálkozás.
Nem azt mondom hogy a legend nem jó, dehogynem, nagyon is jó, mármint szép lett, de a szépségén kívűl nem sokat ér, nem tomb raider, hanem vmi kisgyerekeknek készített crash bandicoot
,hát ennyit erről megint csak.

És 8pálya,hát.....ez is felháborító, mert az ember ha kiad érrte 13E-t vagy konzolonmég annál is többet és cserébe kap 8 pályát, annyit nem ér, az ember azt hinné full dvd-s game, biztos hosszú is lesz és jó pár órát eltölthet vele, hát nem....
megintcsak
Nem tom, le van butítva, mintha gyerekeknek lett volna csinálva.
Gyerekes. Szép, de gyerekes tényleg.
Ja meg az állatokról nem is beszélve meg az emberekről.Meglövéskor olyan mintha egy darab vasat lőne, pfff,ez azért dúrva.
A dzsungeles és a másik zöld pályán meg nincsenek állatok, kihaltak,?...ugyanmár.ez már tényleg hülyén néz ki.Itt ott akad egy jaguár vagy mi meg egy két blöki
A TR1-ben volt állatokból rendesen.
Szóval TR1 =a Tomb Raider, a többi csak próbálkozás.
Nem azt mondom hogy a legend nem jó, dehogynem, nagyon is jó, mármint szép lett, de a szépségén kívűl nem sokat ér, nem tomb raider, hanem vmi kisgyerekeknek készített crash bandicoot
,hát ennyit erről megint csak.

És 8pálya,hát.....ez is felháborító, mert az ember ha kiad érrte 13E-t vagy konzolonmég annál is többet és cserébe kap 8 pályát, annyit nem ér, az ember azt hinné full dvd-s game, biztos hosszú is lesz és jó pár órát eltölthet vele, hát nem....
megintcsak
jwolf
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
