28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

gabosh
gabosh [5142]
Meg hogy kuitatasnal hogy csemepsszuk at 1 ik helyrol a masikra a jarokeletet?
Barthezz
Barthezz [54711]
LOL Hát igen, ettől tuti nem kell tartanunk! Tolókocsis üldözés a TR-ben kicsit durva lenne

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

gabosh
gabosh [5142]
Barthezznek igaza van, meg egyebkent is.A jatek keszitok addig nemfajulnak hogy jarokeretes nenikevel k ell ugralni, es indarol indarol maszkalni, meg azon kell aggodni hogy fel percenkent lekell ulni.
U.R.H.
U.R.H. [4178]
Lara Croft lassan 40 éves. Na jó még csak 38éves, de elég vicces lesz mikor majd pár éve múlva jáccunk a TR8al és egy 40éves csaj ugrál majd a monitoron.

Vissza

Fórumszabályzat