Fel is raktam, de vmi gáz volt a hanggal és hát a kép elég szemrongáló már...
pedig szerettem volna újra érezni a tomb raider feelinget. Levagyok súlytva.
jwolf
Fórum » Beszélgetés a játékokról
pedig szerettem volna újra érezni a tomb raider feelinget. Levagyok súlytva.
jwolf