28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

gabosh
gabosh [5142]
Ez arra emlekeztet , mikor meg reg felraktam a heroes 1 et vagy 2 ot. erre meg nemindult a gepen.Hat kebzelheted , Dos al meg nemvolt kedvem szorakozni.
jwolf
jwolf [883]
éppen azon gondolkodtam, mi lenne ha megint végigvinném az 1-et.
Fel is raktam, de vmi gáz volt a hanggal és hát a kép elég szemrongáló már... pedig szerettem volna újra érezni a tomb raider feelinget. Levagyok súlytva.

jwolf

Vissza

Fórumszabályzat