28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Próbálgasd beálítani a hangot. Belehet lőni, kb 3 hónapja toltam ki xp alatt és én is tököltem a hangal.

www.tombraiderchronicles.com ide is érdemes ellátogatni hasznos cuccokért!
jwolf
jwolf [883]
éppen azon gondolkodtam, mi lenne ha megint végigvinném az 1-et.
Fel is raktam, de vmi gáz volt a hanggal és hát a kép elég szemrongáló már... pedig szerettem volna újra érezni a tomb raider feelinget. Levagyok súlytva.

jwolf

Vissza

Fórumszabályzat