28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

miki91
miki91 [7]
PONTOSAN! de nem akarom újrakezdeni a játékot
Barthezz
Barthezz [54711]
Velem is előfordult egy ilyen a demoban, szal ha lezuhansz egy magasabb helyről és zuhanás közben épp egy korábbi checkpoint közelébe kerülsz akkor a game szépen elvégzi a mentést...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

rage
rage [5115]
A beépített checkpoint hogy lehet, hogy zuhanás közben mentett?
Ez elég furcsán hangzik.
miki91
miki91 [7]
Kezdeném de nem lehet csak ha megcsinálsz egy pályát
Corleone1
Corleone1 [1782]
Kezdd újból a pályát!

||www.splintercell.hu||

miki91
miki91 [7]
Sziasztok!

Lenne egy kis gondom! A TRben már a Kazasztános pályán tartok a motoros résznél, amikor is a sziklaperemen kell menni és pont akkor mentett amikor lezuhanok és nincs más mentésem előtte. Kérlek segítsetek h mit tegyek!

Vissza

Fórumszabályzat