28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kinek mi a kedvenc Ps2-es játéka?



Írd ide hozzászólásod:

eryka
eryka [10]
sajna nem adja be nekem ezt az oldalt de azért probálkotom még
okoska3000
okoska3000 [12750]
a tombraider.hu-n megtalálod pdf formátumban magyarul, klikk ide!

de csak vész esetén használd, mert rögtön segítséghez nyúlva nem izgalmas, pontosabban elvész minden játék varázsa végígjátszással
eryka
eryka [10]
sziasztok nemtudjátok hol tudnám leszedni a tombraider legend végigjátszás leirását nagyon fontos lenne mert elakadtam

Vissza

Fórumszabályzat