28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kinek mi a kedvenc Ps2-es játéka?



Írd ide hozzászólásod:

hcg_wilson
hcg_wilson [55]
Breakes? Dunno mire gondolsz, esetleg Dance Dance Revolution es / vagy valamelyik klonja.

http://www.mobygames.com/game_group/sheet/gameGroupId,567/
gabosh
gabosh [5142]
Elvileg Ps2 re van breake es jatek ,nemtudjatok a nevet?

Vissza

Fórumszabályzat