
ha elakadtál szolj & írj
majdnem mindegyik TR játszotam már. pc-n ez az első! a többit ps/ps2őn nyomtam, de ez nagyon nagyon jól sikerült szeritem....csak nincs annyi logikai feladat mint a régiekben!
Fórum » Beszélgetés a játékokról

ha elakadtál szolj & írj


