28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

ttibi
ttibi [2812]
nem segitek ha elakadtál szolj & írj


majdnem mindegyik TR játszotam már. pc-n ez az első! a többit ps/ps2őn nyomtam, de ez nagyon nagyon jól sikerült szeritem....csak nincs annyi logikai feladat mint a régiekben!
Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Nah, megcsináltam, bár gondolom a szörny még vissza fog térni.
Most meg Angliába keveredtem, targoncázgatni kellett, felpalolom a dobozokat, bemegyek, erre csak egy ezüst keresztet találok fent. Nah, mind1 holnap majd jobban körülnézek, biztos máshová kell pakolni a ládákat.
ttibi
ttibi [2812]
beülsz a középen lévő elektromos ágyuba (vagy miaz) a nagy gömböket belelővőd az áramba így egy "védő" burok lesz körülöted ahol a szörny nem tud bejőnni. kiszálsz az ágyubol és az ágyu főlőtt most nincs védő áram így "q" val (mágneses kötélel) lehuzod és kész!

bocs a borzalmas fogalmazásért de nem aludtam 2 napja....így kicsit nehéz az írás...

Vissza

Fórumszabályzat