28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

icon
icon [148]
Csak a rend kedvéért, alapbeállításban G-vel rakod el a fegyvert... anno nekem se ment simán...
Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Nah, megcsináltam. Kösz a segítséget.
icon
icon [148]
ekkor a szörny közelében van egy oszlop, azon egy kar, azt kell minél hamarabb megcsáklyázni, majd húzni, úgy hogy a kalicka rázuhanjon, akkor tönkrevágja az oszlopot, futás a következőhöz, és így tovább...
Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Valaki gyorsan árulja el, hogyan kell megölni az a kib@szott víziszörnyet, mielőtt földhöz vágom a monitort.
Ha lövöm az a szart, akkor a hangra figyel a köcsög, ekkor kéne valamit lépni.

Vissza

Fórumszabályzat