. Néha belassul egy picit v megakad egy pillanatra de ennyit kibirok
, az a lényeg hogy sokkal jobb lett mint volt. Nagyon szép a grafikája
, ez dob egy kicsit a játékélményen is.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
. Néha belassul egy picit v megakad egy pillanatra de ennyit kibirok
, az a lényeg hogy sokkal jobb lett mint volt. Nagyon szép a grafikája
, ez dob egy kicsit a játékélményen is.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!