).
Mondjuk a Core Design team-nek nem kellett a filmhez nyúlnia azért hogy egyedi ötletekkel álljanak elő. Az is igaz hogy a végére már igencsak kifogytak szegények a kreativitásból. Bár én úgy gondolom hogy ilyet ők is tudtak volna produkálni ha kézhez kapnak egy engint (Legacy of Kain Defiance) ugye? Mert nem sokat változtatott rajta a Crystal Dynamics ha a nextgenről (
) nem beszélünk. A negatív dolgokat csak azért hoztam fel mert a kedvenc játékom volt a Tomb Raider és ez a rész abszolút nem hozott lázba. Vagyis lázba hozott a demo, de amint végigtoltam a teljes verziót semmi "élmény" nem maradt utánna. Nem úgy mint régen. Éltem-haltam a sorozatért és máig a 3. rész a kedvenc játékom (FarCry után
).Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

