A Croft Manor még rendben van, de a többit inkább elhiszem
Most már csak azt nem értem, hogy ha szereted/szeretted? a sorozatot, akkor hogy lehet a 3 a kedvenc részed? Bár ez mondjuk ízlések és pofonok (meg ahogy magamon mostanában észrevettem, akár pillanatnyi hogyanlét) kérdése, de nekem speciel a kettőnél jobban egyik rész sem tetszett.
A NextGen-ről csak annyit, hogy én nem bántam, hogy nem tudom bekapcsolni, így legalább van értelme töbször is végigjátszani most, hogy már megy úgy is. Viszont én azt vettem észre, hogy a maga módján jól néz ki NextGen nélkül is, de annyira, hogy azzal meg már nem olyan jó. Viszont igaz ez fordítva is. Néha már magamat sem értem, de jobban nem tudtam megfogalmazni.

