28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

harryprof
harryprof [8]
helló,
nemrég vettem meg a játékot egész olcsón megúsztam.
Elakadtam:
Mikor Carl-al (a kamerással) és Jackel vagyok. Kikell írtani két raptort amikor azok valamiből kajáznak.
Megöltem őket, megtaláltam néhány oszlop mögött a bozótban az egyik kapcsolót, felgyújtottam a bozótot, oké megszereztem beraktam kész.
de a másikat sehol se találom! Valaki megtudná mondani gyorsan hogy hol van az? Már egy órája keresem!

Kösz, előre is.
Üdv: Harry.Prof.

Vissza

Fórumszabályzat