Aztán erre jön a mindegyik háború más lásd irak kontra vietnám viszont a katonák élete mindkettő után úgyanúgy alakul.
szedrencs: nem hinném, hogy éleslőszerrel lődözgetnének felettük
Pedig lövik őket. Persze ettől még lehet, hogy kitalált dolog, hogy a srác kiugrik a golyók elé mert ahhoz nagyon nagy hülyének kell lenni. Persze ha a fejem fölött süvítenének golyók lehet én is besokalnék. Nem tudom... de az a biztos, hogy vannak ilyen éleslőszeres kiképzések.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
