28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

Icemankimi
Icemankimi [5]
ÉN ott tartok amikor KONGAL T-rexet kell legyőzni és nem tudom sehogy amikor sokájik ütöm akkor kifekszik és nem tsuom szétfestíteni úgy száját hogy meghaljoni.Mt kell csinálni?melyik gombot nyomjam meg hogy meghaljon?vagy valaki mentést is küldhet a t-rex után az

sdesdsf

Vissza

Fórumszabályzat