Na, vegre tuljutottam azon az idiota sarkanyon. Majd egy honapig szarakodtam vele, de vegul is ujra jatszottam az angliai palyat, hogy legyen eletcsomagom a bestia legyozesehez. Most epp a himalayan "sielek". Nagyon gyonyoru ez a jatek. Foleg igy 1680x1050-es felbontasban az uj 20"-os Viewsonic moncsimon

.
May the Force be with you!