28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Kenobi1989
Kenobi1989 [501]
Na, vegre tuljutottam azon az idiota sarkanyon. Majd egy honapig szarakodtam vele, de vegul is ujra jatszottam az angliai palyat, hogy legyen eletcsomagom a bestia legyozesehez. Most epp a himalayan "sielek". Nagyon gyonyoru ez a jatek. Foleg igy 1680x1050-es felbontasban az uj 20"-os Viewsonic moncsimon.

May the Force be with you!

Vissza

Fórumszabályzat