Valakinek mukodik a Gamers Edition verzio? A kerdes nem is az, hogy mukodik, de jatszhato? Ugyebar ez a hyper-szuper felbontasu High Definition verzio. Gyonyorunek tenyleg gyonyoru (a szereplok szinte fenykepszeruek), de akadozik mint allat, pedig a vas alatta nem gyenge:
MSI K8N Neo4 Platinum
AMD Athlon X2 4200+
2GB Corsair DDR400
MSI X1900XTX (ehhez adtak a jatekot)
May the Force be with you!